Головна  →  Новини  →  28 травня 2020

Від сьогодні у парку «Перемога» відкрита виставка квітів «Аліса в країні див»

Від сьогодні у парку «Перемога» відкрита виставка квітів «Аліса в країні див»

Від сьогодні у Парку культури та відпочинку «Перемога» дніпровчан та гостей столиці чекає «казкова» виставка квітів. Запозичивши тему твору Льюїса Керрола «Аліса в країні див», районні зеленбудівці створили цю експозицію до Дня Києва.

Близько 2 місяців працювали над втіленням задуму: розробляли проект, виконували зварювальні та столярні роботи, висаджували квіти тощо.

Було використано понад 50 тис. квітів, серед яких петунія, чорнобривці, бегонія, колеус, сальвія, гнафаліум, аурея, сурфінія, цинерарія, очиток, пеларгонія та хлорофітум.

Вертикальні конструкції, 3-D квітники, арт-об’єкти, фотозони та багато іншого чекає відвідувачів у парку «Перемога». Саме тут можна зазирнути до замкової щілини, яка й розпочинає квіткову історію фантастичної казки, спробувати себе у ролі годинникових стрілок, які перенесуть вас крізь час та простір. Ви зможете відчути себе одним із велетенських героїв могутньої армії білої чи червоної королеви на шаховому полі бою, зазирнути до нори кроля, зустріти чеширського кота та залишити своє бажання у магічному пеньку.

На відкриття виставки завітали заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, депутати Київради Ярослав Горбунов та Андрій Странніков, голова Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації Ігор Щербак та його заступник Алла Загородня, керівники управління житлово-комунального господарства Дніпровського району Надія Косар та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун.   

Композиції будуть функціонувати цілий рік - зі зміною пори року будуть змінюватись і квіти, а в зимовий період конструкції та арт-об’єкти підсвічуватимуть яскравими святковими вогниками.

Тож, запрошуємо до квітково-казкового дива у парку Перемога»!

Довідково.

Парк «Перемога», площа якого складає 66,37 га лісо-паркової зони посеред густо населеного району з насиченим ритмом життя, є найулюбленішим місцем відпочинку киян та гостей міста та візитівкою Дніпровського району.

У 2017 році мером міста В. Кличко було прийнято рішення включити парк «Перемога» до програми «Об'єктів ТОП 10». Цей парк вже більшість киян називають парком емоцій, адже у кожному куточку його оновленої частини встановлено різноманітні захопливі арт-інсталяції.

Перша ж частина парку зберігає історію нашої держави, закарбовану в пам'ятниках та скульптурних композиціях.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку