Головна  →  Новини  →  2 червня 2020

У Міноборони вшанували загиблих захисників України. Серед бійців, які назавжди увійдуть в історію України - дніпровчанин Горяйнов Михайло Геннадійович

У Міноборони вшанували загиблих захисників України. Серед бійців, які назавжди увійдуть в історію України - дніпровчанин Горяйнов Михайло Геннадійович

Сьогодні, 2 червня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України. Серед загиблих цього дня - дніпровчанин, капітан 3 рангу ГОРЯЙНОВ Михайло Геннадійович.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, Сил спеціальних операцій, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції Дніпровської РДА Віктор Мірошниченко, гості.

Дзвін Пам’яті пролунав тричі...

У цей день в 2015 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, капітан 3 рангу ГОРЯЙНОВ Михайло Геннадійович.

Цього дня у 2017 році внаслідок російської збройної агресії на Cході нашої держави загинули:

Сержант БУРАЧУК Василь Васильович.

Старший солдат ХАЛАЗІЙ Ігор Михайлович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідково.

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами mil.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку