Головна  →  Новини  →  3 червня 2020

В Дніпровському районі планують встановлення контейнерів для роздільного збору відходів

В Дніпровському районі планують встановлення контейнерів для роздільного збору відходів

Комунальне підприємство "Київкомунсервіс" реалізує проект з впровадження роздільного збору відходів у столиці. В рамках реалізації проекту було придбано 1000 нових контейнерів для роздільного збору відходів. Мова йде про комплекти контейнерів-«дзвіночків» для окремого збору пластикових (PET) пляшок та скла. Наразі підприємство переходить до наступного кроку і розпочинає встановлення контейнерів для роздільного збору у Дніпровському районі столиці.

Мешканці будинків, які прагнуть сортувати сміття, можуть подати звернення на встановлення контейнерів на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: http://kks.kiev.ua/zvernennya/.

При поданні звернень, прохання враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) для встановлення, виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні. Також необхідно врахувати можливість заїзду для вивантаження відходів спецавтотранспортом (контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів).

На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону ви можете подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.

Довідково.

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами КП "Київкомунсервіс"

Перейти до спискуВерсiя для друку