Головна  →  Новини  →  2 липня 2020

Районні зеленбудівці обробили парк "Перемога" проти амброзії

Районні зеленбудівці обробили парк "Перемога" проти амброзії

Сьогодні районні зеленбудівці виконали роботи з обробки проти рослини-алергена амброзії в Парку культури та відпочинку "Перемога". Липень – час, коли цвіте амброзія.

Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району використовується новий екологічний метод боротьби проти даної рослини – це технологія обприскування препаратом «Стоп Амброзія», виготовленим на основі природного мінералу Бішофіт, котрий при потраплянні на листя рослини-алергену проникає в середину та викликає її в’янення. Неймовірні результати минулих років показали якість данного препарату, тому вже цьогоріч озеленювачі впроваджують цю технологію як один із основних методів боротьби проти амброзії.

Нагадуємо, що такий препарат має ряд переваг, серед основних - є безпечне використання в населених пунктах, безпечний для людей та тварин. Окрім того, цей метод є найменш трудомісткий в порівнянні з вириванням її з коренем.

Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Але слід пам’ятати, що насіння амброзії зберігається у грунті протягом 40 років, тому це не означає, що наступного року амброзії на цьому місці вже не буде. Тому протягом 3-4 років слід буде проводити повторну таку ж обробку. Але це зменшить її кількість та алергенність і не дасть змогу їй зацвісти.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень

Перейти до спискуВерсiя для друку