Головна  →  Новини  →  13 липня 2020

В Дніпровському районі завершено роботи з капітального ремонту на 248 об’єктах

В Дніпровському районі завершено роботи з капітального ремонту на 248 об’єктах

Програмою соціального і економічного розвитку м. Києва на 2020 рік передбачено виконання капітального ремонту 552 об’єктів у Дніпровському районі за рахунок бюджетних коштів. Станом на 09 липня роботи з капітального ремонту завершено на 248 об’єктах: 179 по галузі житлово-комунального господарства, 61 - освіти, 7 - соціального захисту та соціального забезпечення, 1 - фізичної культури та спорту.

На сьогоднішній день, серед іншого, тривають роботи з реконструкції стадіону середньої загальноосвітньої школи №4 по вул. Сулеймана Стальського, 26А. Оновлений спортивний об'єкт освітнього закладу матиме футбольне поле, міні-футбольне поле, баскетбольно-волейбольний майданчик, майданчики для стрибків у висоту та довжину, бігові доріжки, майданчики для тренажерів та гімнастики, трибуни та інше.

Зауважимо, що футбольні поля матимуть покриття зі штучної трави, а спортивні майданчики - спеціальне поліуретанове.На стадіоні вже встановлено нові LED-освітлення та огородження.

Проект реалізовується з метою покращення умов для занять фізичною культурою та спортом учнями середньої загальноосвітньої школи №4 та покращення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління будівництва Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку