Головна  →  Новини  →  13 липня 2020

Автодорівці району здійснили поточні ремонти на вул. М.Кибальчича та Азербайжанській, проспектах Соборності та Броварському

Автодорівці району здійснили поточні ремонти на вул. М.Кибальчича та Азербайжанській, проспектах Соборності та Броварському

На минулому тижні працівники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» продовжили поточні ремонти ряду об’єктів вулично-шляхової мережі району.

В період з 06  по 13 липня районні автодорівці здійснили поточний ремонт тротуарів на вулиці Миколи Кибальчича (площею - 443 кв.м) та проспекті Соборності, 12-В, поблизу навчально-виховного комплексу № 167 (площею - 59 кв.м).

Влаштували тактильну плитку за адресою: проспект Соборності, 12-В, відремонтували зливоприймачі на вулиці Азербайжанській та Броварському проспекті, виконали роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття проїзної частини по Броварському проспекту на ділянці від меморіалу "Биківнянські могили" до зупинки громадського транспорту "Биківня - 3" в напрямку міста Києва (площею - 12634 кв.м).

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку