Головна  →  Новини  →  23 липня 2020

Триває робота з підготовки до опалювального періоду 2020-2021 років

Триває робота з підготовки до опалювального періоду 2020-2021 років

23 липня в Дніпровській райдержадміністрації відбулось засідання оперативного районного штабу з підготовки господарства Дніпровського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років. Засідання проходило під головуванням першого заступника очільника району Віктора Сушінця. До обговорення важливих питань долучилися заступник начальника районного управління житлово-комунального господарства Наталія Левченко, керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань освіти, культури, з питань цивільного захисту, представники всіх районних житлово-експлуатаційних дільниць, ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго", РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», СП «Енергозбуд» КП «Київтеплоенерго».

На початку роботи засідання штабу начальник відділу з питань цивільного захисту Дніпровської райдержадміністрації Євген Герасимов проінформував присутніх про оперативну ситуацію, що склалася в районі із захворюванням на COVID-19. Звернув увагу на необхідність посилення дезінфекційних заходів в місцях загального користування житлових будинків.

Про хід підготовки до опалювального сезону доповіли представники комунальних підприємств: по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» та «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», структурних підрозділів райдержадміністрації з питань освіти та культури. Зокрема, директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» Сергій Прогонюк зазначив, що 90% житлових будинків пройшли процес промивки мереж центрального опалення, необхідні матеріали та інвентар закуплено, спецтехніка готова, створено резерв запчастин та пального тощо.

До обговорення активно долучились представники ТОВ «Єврореконструкція», РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», які відзначили, що вирішення будь-яких питань з житлово-експлуатаційними дільницями району відбувається оперативно в робочому порядку.

Представники СП «Енергозбуд» КП «Київтеплоенерго» окремо акцентували увагу на питанні повірки вузлів обліку теплової енергії.

В результаті були напрацьовані подальші оперативні спільні кроки для усунення проблемних питань, які виникають при підготовці господарства до опалювального сезону 2020-2021 років.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління житлово-комунального господарства Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку