Головна  →  Новини  →  30 липня 2020

За тиждень здійснено 5 рейдів з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі

За тиждень здійснено 5 рейдів з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі

Триває робота з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі на території району. Щоденно працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  проводяться комісійні рейди із залученням представників Дніпровського управління поліції ГУ НП України в місті Києві, КП «Муніципальна охорона», КП «Київблагоустрій» та комунальних підприємств Дніпровського району.

За період з 23 по 29 липня оперативною групою здійснено 5 рейдів за наступними адресами: вул. А. Шептицького, 22; бульв. І. Шамо, 4; вул. Пожарського, 1; вул. Попудренка, 46/2; вул. Миропільська, 1; бульв. Дарницький, 23.

Під час роботи оперативної групи складено 9 протоколів (6 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою) та 3 протоколи  за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях).

Якщо ви стали свідками стихійної торгівлі у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку