Головна  →  Новини  →  7 вересня 2020

Підприємців Дніпровського району привітали зі святом

Підприємців Дніпровського району привітали зі святом

7 вересня з нагоди Дня підприємця у Дніпровській райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання.

Як зазначалось на зустрічі, у наш час професію підприємця обирають вольові, ініціативні і енергійні люди. Бути успішним сьогодні означає, перш за все, відчувати свою відповідальність перед родиною, колективом та громадою.

Очільник Дніпровського району Ігор Щербак вручив відзнаки 11 представникам бізнесу «За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та з нагоди Дня підприємця».

Підприємців району також привітали депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олена Овраменко, голова Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій району при Дніпровській РДА Всеволод Яременко, голова комітету промисловості, розвитку підприємництва, екології, благоустрою та охорони навколишнього середовища Громадської ради при Дніпровській райдержадміністрації Сергій Мітюк.

На зібранні представники владних структур та підприємці висловили взаємні побажання щодо співпраці для подальшого розвитку малого і середнього бізнесу як основи успішного соціально-економічного розвитку Дніпровського району і столиці.

Начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач представив кожного номінанта і презентував їх досягнення:

1. Подяка Київського міського голови:

 • директор ТОВ «Солом’янка» (освітні послуги мережа дитячих закладів «Мандаринка») Корнієнко Федір Якович.

2.  «За сумлінне виконання податкових зобов’язань перед державою»:

 • фізична особа-підприємець Вдовенко Віталій Вікторович.   

3. «Соціально відповідальний бізнес»:

 • фізична особа-підприємець Галицька Наталія Миколаївна;
 • генеральний директор ТОВ «Інвест Ізоконсалт» Негода Олександр Володимирович;
 • засновник адвокатського бюро «Олександра Ягодки» Ягодка Олександр Анатолійович.

4. «Київський виробник»:

 • директор з виробництва ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «ЕКМА-СТО» Левицька Наталія Георгіївна;
 • генеральний директор ТОВ «Українські хімічні технології лтд» Бартковський Павло Віталійович;
 • генеральний директор ТОВ «Компанія «Версія» Шипов Костянтин Едуардович;
 • керівник відділу ТОВ «Апогей» Ющенко Людмила Сергіївна;
 • директор ТОВ «Фабрика годинників «ЮТА» Баранов Андрій Михайлович.

4. «Сильні духом: успішний бізнес внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО»:

 • головний пивовар ТОВ «Біркрафт» Паламарчук Антон Миколайович.

Довідково.

День підприємця установлений Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року №1110/98 та відзначається у першу неділю вересня.

Згідно з офіційними даними у Дніпровському районі зареєстровано 56,6 тис. суб’єктів підприємницької діяльності (в тому числі 27,1 тис. юридичних осіб та 29,5 тис. фізичних осіб-підприємців), що на 2,6 тис. більше (+5,0%), ніж за аналогічний період минулого року.

До загального фонду бюджету міста Києва, мобілізованих по Дніпровському району надійшло 1 млрд. 476 млн. грн податків та зборів, що на 2,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За рахунок цих коштів модернізуються соціальні об’єкти, реконструюються парки, облаштовуються дитячі майданчики, покращується транспортна інфраструктура.

З боку міської, за участю районної влади в межах повноважень реалізовані заходи по підтримці бізнесу.  Деякі з них:

 • діє затверджена Київрадою Комплексна міська цільова програма сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019 -2022 роки
 • діє міська програма фінансово-кредитної підтримки, яка дозволяє отримати пільговий кредит під 5,5 % (а до кінця цього року 0,1%);
 • запроваджена знижка 50% суб’єктам бізнесу за оренду комунального майна на період карантину до кінця 2020 року;
 • організовуються інформаційно-освітні заходи для підприємців стосовно змін до законодавства (приклад: у cічні цього року у стінах райдержадміністрації за участю ГУ Державної податкової служби у м. Києві був проведений 2-ох денний семінар стосовно податкового законодавства, 330 учасників);
 • функціонують консультативно-дорадчі органи (Рада директорів підприємств промислового комплексу, організацій та установ району, Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва).

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку