КМДА Київська міська державна адміністрація


28 вересня 2020

В парку "Перемога" висадили 17 дерев Таксодіума дворядного

В парку "Перемога" висадили 17 дерев Таксодіума дворядного

Співробітники Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району столиці продовжують висаджувати дерева на балансових територіях. Так, районні озеленювачі висадили 17 дерев Таксодіума дворядного в Парку культури та відпочинку "Перемога".

Довідково.

Таксодіум або кипари́с боло́тний (Taxodium distichum) — багаторічна рослина родини кипарисових, хвойне дерево родом з Північної Америки. Деревна, лісомеліоративна та декоративна культура.

Листопадне дерево 30-45 м заввишки з вузькопірамідальною кроною в молодому віці та широкопірамідальною, інколи розпростертою — в зрілому. Хвоя м'яка, світло-зелена, пір'ястогребінчаста, на зиму опадає разом з вкороченими пагонами. Плід — кругла шишка, не дозріла зелена, дозріла — коричнева, до 2 см в діаметрі, покривні луски дрібні.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського районуПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.