Головна  →  Новини  →  23 жовтня 2020

Виконано капітальний ремонт приміщення підліткового клубу «Ровесник»

Виконано капітальний ремонт приміщення підліткового клубу «Ровесник»

Цього року в підлітковому клубі «Ровесник», який розташовано за адресою: вул. Червоноткацька, 27/2 виконано капітальний ремонт приміщення.

В рамках виконання робіт з капітального ремонту замінено систему центрального опалення та встановлено нові радіатори, відремонтовано стелю, стіни та підлогу. Оновлено мережу енергоживлення, а також встановлено нові енергоефективні LED-світильники. Крім того в підлітковому клубі замінено міжкімнатні двері та пофарбовано стіни.

З метою покращення матеріально-технічної бази закладу - придбано мати для боротьби, боксерські рукавиці та захисні спортивні шоломи.

Роботи виконувалися в рамках виконання Програми соціального і економічного розвитку м. Києва на 2020 рік.

Довідково.

На сьогоднішній день в підліковому клубі працюють спортивні секції зі східного протиборства, а саме: «Карате», «Айкідо» та «Карате-до». Заголом спортивні секції клубу «Ровесник» відвідують 65 осіб.

Педагог-організатор п/к «Ровесник» - Костенко Владислав Павлович, кандидат в майстри спорту. Вихованці клубу приймають активну участь в міських і Всеукраїнських змаганнях та займають призові місця.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку