Головна  →  Новини  →  9 листопада 2020

Працівників культури і мистецтв Дніпровського району привітали з професійним святом

Працівників культури і мистецтв Дніпровського району привітали з професійним святом

Сьогодні, 09 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, вшановували кращих представників галузі культури Дніпровського району. З цієї нагоди з поздоровленнями та найщирішими вітаннями до працівників культури і мистецтв Дніпровського району звернувся голова Дніпровського району Ігор Щербак та його заступник Алла Загородня.

Очільник району, звертаючись до присутніх зі словами вітання та побажаннями всіляких благ, відзначив, що працівники культури - це саме ті люди, які невтомно працюють задля збереження національної культурної спадщини, розвитку народної творчості та мистецтва України.

«В цей день ми відзначаємо вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. Вшановуємо тих, хто присвятив себе благородній справі зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу», - зазначив Ігор Щербак. Також керівник району відмітив, що в районі створюються всі умови для подальшого розвитку сфери культури, зазначив необхідність подальшого активного залучення мешканців району до культурних заходів та розкриття власного творчого потенціалу тощо.

Під час урочистостей кращих працівників сфери культури та мистецтва району за багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили Подяками та Грамотами Дніпровської райдержадміністрації.

Довідково.

Всеукраїнський день працівників культури  та  майстрів народного  мистецтва відзначається щорічно 9 листопада згідно Указу Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат та професійних свят».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку