Головна  →  Новини  →  19 січня 2021

Тривають роботи з прибирання від снігу території району

Тривають роботи з прибирання від снігу території району

Впродовж останніх днів всі комунальні служби району в посиленому режимі виконують роботи з  очищення балансових території від наслідків негоди. Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» проводяться роботи з очищення від снігу та ожеледі підвідомчих територій: 482 працівника підприємства та 7 одиниць спецтехніки прибирають міждворові проїзди та прибудинкові території.

41 співробітник Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та 33 одиниць спецтехніки розчищають вулично-дорожню мережу району та зупинки громадського транспорту.

Районні озеленювачі прибирають сніг у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Особлива увага приділяється чищенню сходів, а  для комфортного пересування здійснюється посипання піско-соляною сумішшю доріжок в місцях заледеніння. До робіт залучено 65 працівників.

З самого ранку використано 127 т посипкових матеріалів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку