Головна  →  Новини  →  27 січня 2021

Шляховики району звітують про виконані роботи з ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі за 2020 рік

Шляховики району звітують про виконані роботи з ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі за 2020 рік

За 2020 рік співробітниками Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» виконувалися роботи з  ремонту асфальтобетонного покриття вулично-дорожньої мережі району.

Поточний (середній) ремонт дорожнього покриття виконано по вул. Березняківській, вул. Будівельників, вул. Жмаченка, вул. Лохвицькій, просп. Миру та Броварському проспекті. Загальна площа відновленого покриття становить 134 646 кв.м.

Також відновлено 823 кв. м дорожнього покриття після аварійних ремонтів на тепломережах та мережах водопостачання, проведено ремонт та заміна 842 пог.м транспортних і тротуарних огороджень. Співробітниками автодорожнього господарства району було відремонтовано 73 оглядових колодязів та 127 зливоприймальників.

За підзвітний період автодорівці Дніпровського району встановили 800 антипаркувальних стовпчиків, влаштували 5 "острівців безпеки" та 9 велопарковок.

З метою забезпечення безперешкодного пересування осіб з обмеженими  можливостями у 52-х місцях виконано пониження бортового каменю з влаштуванням тактильної плитки на наземних пішохідних переходах.

Крім того згідно з титульними списками здійснювалося санітарне утримання (зимове та літнє) вулично-дорожньої мережі Дніпровського району столиці на площі 2476,2 тис. кв. м. За минулий рік, автодорівцями району, було очищено 1762 зливоприймачів та 1056 оглядових колодязів.

Впродовж 2020 року у Дніпровському районі виконано роботи з капітального ремонту вул. Макаренка, вул. Вільхової та вул. О. Добвуша, що було передбачено проектними рішеннями в складі робіт з будівництва автомобільної дороги, що сполучатиме вул. О. Довбуша та Броварський проспект.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку