Головна  →  Новини  →  28 січня 2021

Співробітники комунальних підприємств району продовжують прибирати балансові території від снігу

Співробітники комунальних підприємств району продовжують прибирати балансові території від снігу

В Дніпровському районі столиці в посиленому режимі продовжуються роботи з прибирання території від снігу. Станом на 15:00 годину до робіт було залучено 625 комунальників та 62 одиниці спецтехніки. Триває обробка протиожеледними матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту (наразі використано 51 т).

Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» в посиленому режимі проводять роботи по очищенню від наслідків снігопаду територій міждворових проїздів та на прибудинкових територіях району. До проведення робіт залучена вся наявне техніка підприємства. Паралельно з великогабаритною технікою працює малогабаритна спецтехніка і бригади з ручного прибирання. Вони проводять прибирання від снігу та обробку посипальними матеріалами.

Районні озеленювачі виконують роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. У зв’язку з налипанням снігу на крони вічнозелених насаджень, зеленбудівці струшують сніг з крон для запобігання обламування гілок та з метою запобігання подальшої втрати декоративного вигляду.

Автодорожники Дніпровського району виконують роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів і зупинок громадського транспорту. З метою недопущення утворення ожеледиці та снiгових накатiв на дорогах Дніпровського району працюють 10 солерозкидувачів підприємства.

Нагадаємо, що Правилами благоустрою міста Києва визначено, що всі власники або балансоутримувачі будівель, споруд, територій зобов’язані забезпечити прибирання снігу самостійно або укласти відповідні угоди із профільними службами на утримання та прибирання.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку