Головна  →  Новини  →  11 лютого 2021

645 комунальників та 72 одиниці спецтехніки продовжують прибирати район від снігу

645 комунальників та 72 одиниці спецтехніки продовжують прибирати район від снігу

Столицю засипає снігом, а подекуди іде крижаний дощ. Комунальні служби Дніпровського району працюють у посиленому режимі. 645 комунальників та 72 одиниці спецтехніки прибирають від снігу та накрижень балансові території району. Продовжується робота з обробки протиожеледними засобами вулично-дорожньої мережі та прибудинкових територій.

Малогабаритна спецтехніка та бригади з ручного прибирання обробляють тротуари, підходи до наземних та підземних пішохідних переходів та зупинки громадського транспорту, які знаходяться на балансі комунальних підприємств.

Звертаємось до водіїв із проханням не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Автомобілі, що заважатимуть розчищати дороги міста від снігу, будуть евакуйовані.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку