Головна  →  Новини  →  8 травня 2021

Звернення голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Звернення голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8-9 травня Україна спільно з іншими країнами Європи відзначає День пам’яті та примирення і 76-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами та агресією. 

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії людства та причина найбільших трагедій ХХ століття. Україна зробила надзвичайно високий внесок у перемогу над нацизмом. У складі різних армій українці разом з іншими націями звільнили Європу і світ від антилюдської ідеології, яка знищувала все навколо, обґрунтовуючи це ідеями расової зверхності. Найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир і наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом та звільнення України. Низько вклоняємося всім, хто бився на фронтах, переніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн  і відроджував країну. Глибоко сумуємо за кожним загиблим на фронтах Другої світової війни та кожною жертвою, знищеною нацизмом. Пам’ять про них завжди житиме у наших серцях та слугуватиме запорукою того, що подібне більше ніколи не повториться у світовій історії.

1939-1945 роки.

Ми пам’ятаємо.

Голова

Дніпровської районної в місті Києві

державної адміністрації                                                                    Ігор Щербак

Перейти до спискуВерсiя для друку