Головна  →  Новини  →  7 травня 2021

Керівництво Дніпровського району тримає на особливому контролі проведення весняного місячника з благоустрою

Керівництво Дніпровського району тримає на особливому контролі проведення весняного місячника з благоустрою

Сьогодні голова Дніпровської райдержадміністрації Ігор Щербак взяв участь у щотижневому виїзному комісійному обстеженні в рамках проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району. У виїзному комісійному обстежені територій житлово-експлуатаційних дільниць №№ 401, 402, також прийняли участь: заступники голови Дніпровської РДА Павло Бабій та Алла Загородня, представники відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, районного управління освіти та житлово-комунального господарства, а також керівники районних комунальних підприємств.

Члени комісії оглянули санітарний стан прибудинкових територій та зелених зон, під’їздів та підвальних приміщень житлових будинків, а також території закладів освіти.

Наразі з дворів і вулиць району активно прибирають сміття та автомобільні покришки. Голова райдержадміністрації Ігор Щербак зауважив, що на місці прибраних автомобільних шин необхідно встановлювати антипаркувальні стовпчики чи огорожу та в місцях, де це необхідно.

Серед недоліків, виявлених під час сьогоднішнього комісійного обстеження – не відремонтовані дитячі майданчики (необхідно провести демонтаж аварійних ігрових елементів), не вивезене великогабаритне сміття, не викорчувані пні, не виконана санітарна обрізка дерев, не відновлено газонне покриття, не встановлено огорожу, не відновлене накриття оглядових колодязів тощо.

Ігор Михайлович дав окреме доручення керівнику житлово-експлуатаційної дільниці № 401 щодо необхідності виконання ремонтних та оздоблювальних робіт фасаду житлового будинку на вул. Будівельників, 27.

Очільник району  акцентував увагу представників Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» на необхідності проведення ремонту вхідних груп та відновлення асфальтового покриття внутрішньоквартальних проїздів.

На завершення були дані відповідні протокольні доручення щодо усунення виявлених недоліків.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку