Головна  →  Новини  →  31 травня 2021

На пішохідних переходах по вул. Тампере та бульв. Верховної Ради влаштовано тактильну плитку, а по вул. Туманяна встановлено антипаркувальні стовпчики

На пішохідних переходах по вул. Тампере та бульв. Верховної Ради влаштовано тактильну плитку, а по вул. Туманяна встановлено антипаркувальні стовпчики

В період з 24 по 31 травня районні автодорівці виконували роботи з ремонту вулично-дорожньої мережі струменево-ін'єкційним методом «Crafco Magnum» на Броварському проспекті. Крім того виконувались роботи з ремонту тріщин асфальтового покриття плавильно-заливальною машиною «Crafco» Super Shot» на вул. Райдужній.

Минулого тижня автодорожниками району встановлено антипаркувальні стовпчики по вул. Ованеса Туманяна та влаштовано тактильну плитку на пішохідних переходах на вул. Тампере та бульв. Верховної Ради.

Впродовж підзвітного періоду працівниками Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» здійснювалися підготовчі роботи по вул. Будівельників та просп. Миру. Роботи виконуються в рамках проведення робіт з поточного середнього ремонту покриття балансових вулиць.

Щоденно дільницею утримання вулично-дорожньої мережі здійснювалось механізоване та ручне прибирання балансової території.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку