Головна  →  Новини  →  4 червня 2021

Сьогодні в парку «Перемога» відкрито виставку квітів

Сьогодні в парку «Перемога» відкрито виставку квітів

Сьогодні в Дніпровському районі у Парку культури та відпочинку «Перемога» відкрито постійнодіючу виставку квітів. Над втіленням задуму районні зеленбудівці працювали майже півроку, запозичивши тему мультфільмів «Губка Боб квадратні штани», «Смурфики» та «Angry birds».

Попередньо було розроблено проект, виконано столярні роботи, висаджувався посадковий матеріал тощо. На створення 3-х композицій використано понад 35 тис. квітів, серед яких: бегонія, аргонія, колеус, петунія, жовті чорнобривці, цинерарія, сільфінія, гератум, седум, хлорофітум, сеткреазія, декоративна капуста та соняшник.

Кожна композиція має місце для селфі, тому районні зеленбудівці звертаються з проханням не топтати місця з квітами, газоном та декоративною мульчою.

Виставка квітів впродовж літа поповниться новими композиціями з мультяшними героями Баранчиком Шоном та Октанавтами, а також новими деталями до вже існуючих композицій.

Відкрили виставку голова Дніпровської райдержадміністрації Ігор Щербак, керівник Комунального підприємства по утриманю зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун, директор КО "Київзеленбуд" Олексій Король та депутат Київради Юрій Федоренко.

Нагадуємо, що минулого року в парку «Перемога» була створена виставка квітів на тему твору Льюїса Керрола «Аліса в країні див», яка увійшла до книги рекордів України у номінації «Найбільша площа квіткової композиції казкової тематики». Сподіваємося, що цьогорічна виставка продовжить цю славну традицію.

 

 

 

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку