Головна  →  Новини  →  22 червня 2021

Завершилися змагання районної дитячої олімпіади «А у нас у дворі - 2021»

Завершилися змагання районної дитячої олімпіади «А у нас у дворі - 2021»

Завершилися змагання районної дитячої олімпіади «А у нас у дворі - 2021», що проходила з 1 по 18 червня. Традиційно змагання були організовані та провевені відділом  молоді та спорту Дніпровської райдержадміністрації спільно з районним Центром по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання. В ході олімпіади було розіграно та вручено 30 комплектів медалей у легкоатлетичному багатоборстві, настільному тенісі, футболі, баскетболі, шахах та шашках.

Відразу, після першого етапу змагань, лідерство захопили клуби «Ровесник - 1» (керівник Костенко В.П.) та «Час вперед» (керівник Олейнікова Т.В.) та не поступилися ним до кінця змагань, оскільки були представлені найбільш укомплектованими командами та показали високі результати фізичної підготовки. Саме ці клуби відповідно посіли перше та друге місця у загальнокомандному заліку олімпіади.  

За третю сходинку підсумкової таблиці результатів олімпіади точилася запекла боротьба, в ході якої команда клубу «Лівобережний» (керівник Безмаль А.В.) показала неабияку волю до перемоги, посунула суперників тапосіла почесне призове місце. До десятки кращих також увійшли команди клубів «Ракетка», «Бригантина», «Горизонт», «Рубін», «Орлятко», «Ровесник» та «Олімпієць».

Як підкреслив начальник районного відділу молоді та спорту Олександр Біба, основне завдання олімпіади - залучення якомога більшої кількості дітей та підлітків до занять фізичною культурою та спортом, активного відпочинку та здорового способу життя. Це добре усвідомлюють понад три сотні учасників олімпіади з 15 підліткових клубів Дніпровського району, а на наступній, як запевнив директор Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Олександр Бовсуновський, буде ще більше.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку