Головна  →  Новини  →  12 липня 2021

Тижневий звіт районних автодорівців

Тижневий звіт районних автодорівців

В період  з  05 по 12 липня районні автодорівці встановили антипаркувальні стовпчики по вулиці Митрополита Андрея Шептицького, по вулиці Будівельників (поруч зі станцією метро «Дарниця») відремонтували  сходи.

На  вул. А.Малишка виконували роботи з ремонту тріщин  плавильно-заливальною машиною «Crafco»Super Shot», а на вулицях Стальського і Курнатовсткого та бульварах Праці і Верховної Ради здійснили роботи з ремонту вулично-дорожньої мережі  струменево-ін'єкційним методом  «Crafco Magnum».

В рамках проведення робіт з поточного середнього ремонту покриття  балансових вулиць здійснювалися підготовчі  роботи на вулиці Березняківській, а в рамках виконання робіт з поточного дрібного ремонту виконувалися роботи  на проспекті Визволителів.

Також дільницею утримання вулично-дорожньої мережі  здійснювались  роботи з механізованого та ручного прибирання балансової території.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матерніалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку