Головна  →  Новини  →  23 липня 2021

Тижневий звіт районних комунальників щодо обслуговування житлового фонду та санітарного прибирання прибудинкових територій

Тижневий звіт районних комунальників щодо обслуговування житлового фонду та санітарного прибирання прибудинкових територій

В період з 16 по 22 липня спеціалістами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» виконано поточний (дрібний) ремонт елементів 42 житлових будинків (ремонт дощок оголошення, декоративної огорожі, лав для відпочинку, елементів на дитячих та спортивних майданчиках, встановлення нових лав для відпочинку, обмежувачів руху, встановлення нової декоративної огорожі тощо).

В 1016 житлових будинках забезпечувалась щоденна дезінфекція ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів (крім вихідних та святкових днів). Силами 485 працівників оброблено 3843 під’їзди. За тиждень використано 546 л гіпохлориду.

В 10 житлових будинках та їхніх прибудинкових територіях проведено заходи з генерального прибирання. Здійснювалось вологе прибирання в під’їздах будинків, миття вікон, прибирання допоміжних приміщень та прибудинкових територій, дрібний ремонт елементів благоустрою та інші роботи. Впродовж тижня вказані роботи виконано за адресами: вул. Сергієнка, 17, вул. Пожарського, 6, вул. Празька, 22а, вул. Марганецька, 16/16, вул. Бучми, 6в, вул. Запорожця, 17, бульв. Перова, 46/2, бульв. І.Шамо, 7, вул. Малишка, 9, просп.  Шухевича, 6.

Окрім того здійснювались роботи по догляду за зеленими насадженнями на прибудинкових територіях 32 житлових будинків (видалення сухостою, омели та санітарної обрізки дерев, підстригання кущів, висадження кущів та квітів, видалення порослі, завезення грунту). 

На прибудинкові території завезено 60 т рослинного ґрунту та 25 т піску на дитячі майданчики.

З прибудинкових територій комунальниками прибрано та вивезено 52 м³ будівельних та 55 м³ рослинних відходів,  передано для подальшої утилізації 10 2720 шт. покинутих автомобільних шин. Завантажено в транспорт надавача послуг з вивезення великогабаритних відходів 1686,4 м³ попередньо зібраних з прибудинкових територій таких відходів.

Впродовж тижня комунальники очистили 1 090 м/п внутрішньоквартальних проїздів від піскомету та іншого сміття, 43 зливоприймача та 385 м/п зливомереж.

Оперативно усувалися наслідки негоди: розпилено та прибрано одне повалене дерево та 11  великих гілок.

Триває третій посіс трави, який здійснюється по мірі необхідності при досягненні висоти трав’яного покрову 15 см.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку