Головна  →  Новини  →  26 липня 2021

Випускник ліцею № 208 отримав перемогу на Міжнародній олімпіаді з математики 2021

Випускник ліцею № 208 отримав перемогу на Міжнародній олімпіаді з математики 2021

Випускник ліцею № 208 міста Києва (вул. Ованеса Туманяна, 2), Андрій Ковригін, переміг на Міжнародній олімпіаді з математики 2021, показавши вражаючий результат та отримавши золоту медаль.

У червні, на Міжнародній олімпіаді з інформатики 2021, Андрій отримав срібну медаль! Це вперше в історії, коли один учень перемагає одразу на двох Міжнародних олімпіадах за один рік.

Щиро дякуємо всім, хто підготував, допомогав та підтримував випускника! Пишаємось перемогою, радіємо та бажаємо подальших перемог!

Детальніше:

З 14-го по 24-те липня проходила 62-га Міжнародна математична олімпіада (ІМО). Команда України вкотре стала кращою в Європі та посіла 6 місце серед 107 країн-учасниць. В особистому заліку наші учасники здобулили 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди.

Андрій Ковригін, випускник ліцею № 208 міста Києва, показав вражаючий результат та отримав золоту медаль.

Учителі Олена Євгеніївна Павлюк, Лариса Миколаївна Тимошкевич, Данило Леонідович Конашенков допомогли у підготовці до олімпіади. Юдін Федір, випускник ліцею 208 та неодноразовий переможець Міжнародних олімпіад з математики, також доклав зусиль у підготовці Андрія. Нагадуємо, що у червні, на Міжнародній олімпіаді з інформатики 2021, Андрій отримав срібну медаль.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами управління освіти Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку