Головна  →  Анонси подій  →  10 серпня 2021

До Дня незалежності України на Співочому пройде виставка «У Всесвіті Марії Примаченко»

20 серпня у столичному парку Співоче (вулиця Лаврська, 31) стартує виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко», що присвячена 30-річчю Незалежності України.

За інформацією організаторів, буде представлено понад 300 тисяч квітів однорічників, серед яких бегонії, колеуси, петунії, альтернатери тощо. З них створять картини та 3D композиції за мотивами творчості української художниці Марії Примаченко: міфічних тварин, дивовижних птахів, квітів і сюжети сільського побуту в сучасній інтерпретації. Окремою родзинкою виставки стануть масштабні фігури танцюючих балерин, які рухатимуться за допомогою спеціальної аніматроніки.

«У цьому році наша країна відзначає ювілей незалежності і нам важливо було не просто підготувати цікавий проект, а й зробити свій внесок у популяризацію українського мистецтва. Обираючи тему для виставки, ми перебрали безліч варіантів і дійшли висновку, що знаковим представником народного мистецтва була і лишається Марія Примаченко. Тому свої композиції ми створювали, надихаючись її роботами», – розповів організатор виставки Денис Погорєлко.

Виставка триватиме до 19 вересня.

За інформацією kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку