Головна  →  Новини  →  9 вересня 2021

Спортсменів та фахівців фізичної культури і спорту Дніпровського району привітали з професійним святом

Спортсменів та фахівців фізичної культури і спорту Дніпровського району привітали з професійним святом

Сьогодні, 09 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, спортсменів, тренерів, фізкультурників, ветеранів спорту, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту та прихильників здорового способу життя Дніпровського району привітали з професійним святом. Захід пройшов в приміщені Дніпровської райдержадміністрації.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури Дніпровського району та з нагоди Дня фізичної культури і спорту заступник очільника району Алла Загородня вручила Подяки голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та відзнаки районного відділу молоді та спорту 20-м спортсменам та фахівцям фізичної культури і спорту.

У вітальному слові Алла Вікторівна зазначила, що в усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. «Винуватцям» свята Алла Загородня побажала міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог.

Олександр Біба, начальниу районного відділу молоді та спорту, зауважив, що цього року на ХХХІІ Олімпійських іграх у місті Токіо дві вихованки районної дитячо-юнацької школи №16 Ірина Геращенко та Юлія Левченко успішно виступили у змаганнях зі стрибків у висоту та посіли відповідно четверте та восьме місце.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку