Головна  →  Новини  →  14 вересня 2021

Районні шляховики встановили антипаркувальні стовпчики на тротуарах по вул. Будівельників та розпочали ремонт дорожнього покриття Броварського проспекту

Районні шляховики встановили антипаркувальні стовпчики на тротуарах по вул. Будівельників та розпочали ремонт дорожнього покриття Броварського проспекту

В період з 06 по 13 вересня автодорожниками Дніпровського району виконувалися роботи з встановлення антипаркувальних стовпчиків на тротуарах вздовж вул. Будівельників. Тривали роботи з влаштування підвищеного пішохідного переходу на розі вул. Краківської та бульв. Праці.

Крім того виконувались роботи з ремонту тріщин асфальтового покриття плавильно-заливальною машиною «Crafco» Super Shot» по вул. Курнатовського.

Було розпочато роботи з середнього ремонту Броварського проспекту на ділянці від шляхопроводу на Чернігівській площі до шляхопроводу по вул. Кіото.

Також районні шляховики виконали роботи з відновлення асфальтового покриття після аварійного розриття по вул. М. Кибальчича.

Окрім того районні шляховики очищували зливоприймальники та оглядові колодязі вздовж вулично-дорожньої мережі Дніпровського району. Щоденно здійснювалось механізоване та ручне прибирання балансової території працівниками дільниці утримання вулично-дорожньої мережі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку