Головна  →  Анонси подій  →  16 вересня 2021

18 вересня о 10:00 в Гідропарку розпочнеться Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day"

Київ традиційно долучається до всесвітньої екологічної акції «World Cleanup Day», що цього року припадає на суботу, 18 вересня. У цей день до заходу приєднаються мільйони людей із різних країн світу. В Україні у масштабній толоці візьмуть участь десятки міст і селищ із усіх областей країни.

18 вересня о 10:00 на центральній локації - в Гідропарку розпочнеться міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». На центральній локації Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it, Ukraine», що є головним ініціатором акції, готує тематичні майстер-класи, презентацію громадських об’єднань екологічного спрямування, сортування зібраного сміття та інші активності. Організатори закликають брати із собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запрошувати родину та друзів.

У столиці буде організоване прибирання 22 локацій, де кожен зможе зробити внесок у чистоту Києва. Перелік адрес, де буде організовано прибирання з контактами координаторів – за посиланням: https://bit.ly/3AdNgvN .

Інформацію підготовлено відділомз  питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку