Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2021

Захисники на сході України отримали подарунки від вихованців районного Центру комплексної реабілітації

Захисники на сході України отримали подарунки від вихованців районного Центру комплексної реабілітації

Напередодні Дня захисників і захисниць України вчитель трудового навчання Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, волонтер, Посол Миру - Тетяна Коломицька з почесною гуманітарною місією у складі духовно-волонтерської групи проїхала по всій лінії розмежувань від Северодонецька до Маріуполя.

Пані Тетяна везла подарунки від вихованців Центру для наших захисників на сході України. Роботи вихованців Центру: подушечки-хмаринки, смаколики, янголики та ляльки-мотанки були подаровані діткам з інвалідністю в місті Кремінна Луганської області та дітям інтернату міста Щастя.

Нашим захисникам хлопцям і дівчатам з величезною вдячністю за мир та спокій на рідній землі, разом з обіймами та материнською любов'ю, були передані ляльки-мотанки, янголики з колекції робіт молоді «Янголи не сплять», мішечки з трав'яним чаєм «З любов'ю до Захисників» (трави зібрані родиною Каріни Герасименко - вихованки Центру), поробки "Голуб Миру" та спечений власноруч родинний Коровай.

Захисники та Захисниці України, в свою чергу, передали вітання молоді Центру та прапор України, підписаний бійцями військових частин, шеврон батальйону швидкого реагування. А ще Янголятко, яке повернулось до молоді зі словами: «Вір у себе! Посміхайся! Ми Прикриваємо».

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за мтаеріалами  Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку