Головна  →  Новини  →  21 жовтня 2021

Розпочалася ХІХ Спартакіада студентської молоді Дніпровського району

Розпочалася ХІХ Спартакіада студентської молоді Дніпровського району

Щороку відділом молоді та спорту Дніпровської РДА за підтримки благодійної організації «БФ «Дніпровський» в Дніпровському районі проводиться студентська спартакіада. Цього тижня стартували ігри ХІХ районної Спартакіади студентської молоді, до програми якої входять п’ять етапів.

Перший етап – змагання із загальної фізичної підготовки відбувся на оновленому стадіоні середньої загальноосвітньої школи №201 (бульв. Перова, 14А). Любителі спорту вищих навчальних закладів визначали кращих серед юнаків та дівчат у стрибках з місця, підтягуванні, підніманні тулуба та човниковому бігу. Переможцями цього виду змагань, несподівано, стали дебютанти та водночас гості змагань – команда Київського міського медичного фахового колежу, а далі розташувались команди Вищого професійного училища №25, Київського професійного ліцею транспорту, Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства та Київського механіко-технологічного фахового коледжу.

«Спартакіада студентської молоді  спрямована, перш за все, на пропаганду здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості юнаків та дівчат до регулярних занять фізичною культурою і спортом, адже виграють тут всі, не лише переможці. А головний приз – здоров'я, дістається всім учасникам!»  – відкриваючи змагання Спартакіади наголосив начальник районного відділу молоді та спорту Олександр Біба.

Попереду на учасників ХІХ районної Спартакіади студентської молоді чекають змагання з настільного тенісу, волейболу, баскетболу та міні-футболу.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку