Головна  →  Новини  →  9 листопада 2021

Привітання голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні діячі культури, артисти і художники, митці і народні майстри, працівники музеїв, бібліотек, культурного менеджменту, аматори сцени, прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ви  невтомно працюєте задля збереження національної культурної спадщини, розвитку народної творчості та мистецтва в Україні. Даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Водночас, ви зберігаєте, розвиваєте і відтворюєте безцінні духовні скарби нашого народу. Наразі культура є одним із вирішальних чинників зміцнення державності, національного відродження та об’єднання навколо спільних цінностей.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я і творчого натхнення, оригінальних ідей, нових успішних проектів та широкого визнання! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а у серцях ніколи не згасне творчий вогник натхнення!

 

З повагою

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                               Ігор Щербак

Перейти до спискуВерсiя для друку