Головна  →  Анонси подій  →  13 грудня 2021

14 грудня у столиці вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня у столиці вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

До Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щорічно 14 грудня, у місті Києві відбудеться низка заходів. Як повідомили у Департаменті соціальної політики, затверджено відповідний план заходів.

14 грудня о 10:00 на проспекті Миру, 17 відбудеться церемонія покладання квітів до Меморіального кургану «Героїв Чорнобиля» та до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи.

Протягом грудня районні в місті Києві державні адміністрації проводять заходи із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в районах міста Києва відповідно до затверджених планів заходів.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту, районні в місті Києві державні адміністрації та громадські організації міста Києва проводять в онлайн-форматі зустрічі з учасниками ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС у загальноосвітніх навчальних закладах.

Нагадаємо, що аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Внаслідок катастрофи прямого радіаційного ураження зазнала дванадцята частина території України, де постраждали 3,2 млн осіб, серед яких понад 1 млн – це діти.

Указом Президента України №945/2006 установлено День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щорічно 14 грудня. Саме в цей день 34 роки тому завершилось будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, аварія якого у 1986-му спричинила масштабну екологічну катастрофу.

За інформацією kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку