Головна  →  Новини  →  14 грудня 2021

В Дніпровському районі вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Дніпровському районі вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні в Дніпровському районі на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві (на території церкви Святого Архангела Михаїла; просп. Миру, 16) відбулися урочистості з цієї  нагоди.

Голова Дніпровського району Ігор Щербак віддав шану людям, які ціною власного життя та здоров’я здолали найстрашнішу трагедію XX століття, поклавши квіти до Меморіального кургану «Героям Чорнобиля» та пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля».

До церемонії з вшанування пам'яті героїв-ліквідаторів долучилися представники Міністерства соціальної політики України, Департаменту соціальної політики КМДА, Дніпровської РДА, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, родини загиблих героїв Чорнобиля та представники духовенства.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Довідково.

Сьогодні на території Дніпровського району проживає 7428 громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, з них: 4742 учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 1392 - потерпілих від Чорнобильської катастрофи та 672 – діти, які потерпілі від Чорнобильської катастрофи.

 

Голова Дніпровського району Ігор Щербак вшанував загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 
Ігор Михайлович поклав квіти до Меморіального кургану «Героям Чорнобиля»
 
Покладання квітів до Меморіального кургану «Героям Чорнобиля» на території церкви Святого Архангела Михаїла
 
З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві відбулися урочистості
 
Покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля»
 
Голова Дніпровської РДА Ігор Щербак разом із своїм першим заступником Олесем Маляревичем поклали квітів до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля»
 
Представники Міністерства соціальної політики України та Департаменту соціальної політики КМДА поклали квіти до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля»

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку