Головна  →  Новини  →  19 грудня 2021

В День Святого Миколая в парку «Перемога» засвітили Головну ялинку Дніпровського району

В День Святого Миколая в парку «Перемога» засвітили Головну ялинку Дніпровського району

Сьогодні, 19 грудня, в День Святого Миколая, в Парку культури та відпочинку «Перемога» засвітила свої вогні Головна ялинка Дніпровського району. До урочистої церемонії засвічення вогнів на Головній ялинці долучилося керівництво Дніпровської райдержадміністрації.

«Відкриття Головної ялинки Дніпровського району для всіх нас має символічне значення. Це свідчить про те, що в нашому житі та в наших серцях панує мир та спокій, ми можемо загадувати бажання та готувати приємні подарунки нашим близьким - звернувся голова Дніпровського району Ігор Щербак. - Бажаю миру, добра, сімейного затишку та всього найкращого! Нехай Святий Миколай вбереже вас та ваших близьких від всіх бід та незгод, подарує любов, радість та справжню віру у дива! Хай збуваються всі ваші великі та маленькі мрії!»

На свято завітав і сам Святий Миколай у супроводі казкових героїв, який побажав усім  процвітання та спокою, миру та Божої ласки, розуміння та єдності.

Поринути в атмосферу казки і свят у такий непростий час дніпровчанам та гостям району допоміг Святий Миколай (керівник Театру Української традиції «Дзеркало» Володимир Петранюк), який провів церемонію засвічення ялинки.

Струнка та яскрава красуня буде дарувати радість впродовж всіх різдвяно-новорічних свят!

Для наймолодших гостей свята також організували дозвілля: на дітлахів чекали конкурси та вікторини, безліч цікавих та веселих ігор з аніматорами.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу культури

Перейти до спискуВерсiя для друку