Головна  →  Новини  →  21 грудня 2021

Голова Дніпровської РДА Ігор Щербак взяв участь у відкритті оновленого приміщення районного відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України

Голова Дніпровської РДА Ігор Щербак взяв участь у відкритті оновленого приміщення районного відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України

20 грудня голова Дніпровської райдержадміністрації Ігор Щербак взяв участь в офіційному відкритті відремонтованого приміщення відділу обслуговування громадян (ВОГ) №4 Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (вул. Азербайджанська, 8Б). До церемонії відкриття долучилися начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Лариса Дзядевич, Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус та начальниця Управління соціального захисту населення Дніпровського району Олександра Соя.

Як зазначив Ігор Михайлович, Дніпровською райдержадміністрацією виконано роботи з благоустрою прилеглої території (відновлено асфальтове покриття, облаштувано парковки тощо). Забезпечено доступність людей з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення - встановлено відповідні елементи благоустрою. Перед входом до адміністративної будівлі встановлено декоративний паркан та лави для сидіння.

Нове приміщення кардинально відрізняється від того, в якому здійснювався прийом громадян за попередньою адресою, в старій будівлі (вул. Мініна, 4А).

В спеціально пристосованому та відремонтованому приміщенні простора зала, зручні місця очікування прийому. Фахівці ведуть прийом на сучасних робочих місцях. Електронні сервіси спрощують та прискорюють запис на прийом та відстеження своєї черги. Приміщення оформлено в корпоративному стилі Пенсійного фонду України.

В новому приміщенні, завдяки ергономічному облаштуванню робочих місць та організації прийому громадян, останні відчують на собі більш комфортне обслуговування, а працівники будуть працювати у зручніших умовах та відчувати менше психологічне навантаження. Все це буде сприяти новому рівню сервісу.

Довідково.

Кількість осіб, що мешкають на території Дніпровського району та перебувають на обліку в Пенсійному фонді: чоловіків/жінок – 30 452/ 57 572.

 

Голова Дніпровського району Ігор Щербак разом із начальницею Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Ларисою Дзядевич відкрили оновлене приміщення відділу обслуговування громадян №4 Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві
 
Учасники заходу оглянули відремонтовані приміщення
 
Прийом фахівцями відділу обслуговування громадян в оновленій залі
 
Ігор Михайлович обговорив з представниками Пенсійного фонду птання подальшої співпраці з ними
 
Керівництво Дніпровського району вручило пам’ятні сувеніри

Інформацію підготовлено відділом з  питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку