Головна  →  Новини  →  11 січня 2022

640 комунальника та 52 одиниці спецтехніки продовжують прибирати район від снігу

640 комунальника та 52 одиниці спецтехніки продовжують прибирати район від снігу

Комунальники продовжують прибирати територію Дніпровського району від снігу. Станом на 7:00 год ранку до робіт було залучено 640 працівників комунальних служб та 52 одиниці спецтехніки. Тривають роботи з обробки протиожеледними матеріалами магістралей та доріг, міжквартальних проїздів та прибудинкових території, доріжок в парках та скверах. Наразі використано 70 т піско-соляної суміші та 9 т солі.

Особливу увагу районні зеленбудівці приділяють хвойним насадженням - обтрушують сніг з гілля щоб забезпечити естетичний вигляд дерев та кущів, а також попередити зламування та деформацію насаджень від снігового налипання.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку