Головна  →  Новини  →  12 січня 2022

У Дніпровському районі продовжують прибирання снігу: працюють 628 комунальників та 42 одиниці спецтехніки

У Дніпровському районі продовжують прибирання снігу: працюють 628 комунальників та 42 одиниці спецтехніки

У Дніпровському районі продовжують прибирання снігу та обробку територій протиожеледними засобами. У дворах житлових будинків працюють 473 працівника Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва». Території парків, скверів та інших зон відпочинку розчищають 110 працівників районного зеленбуду.

Автодорожники Дніпровського району працюють в цілодобовому режимі. Першочергово прибираються магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Саме їх прибирання забезпечує життєдіяльність району та міста в цілому.

До робіт з очищення території району залучено 42 одиниці спецтехніки комунальних підприємств.

Триває обробка протиожеледними матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту. Наразі використано 109 т солі, 106,5 т піщано-соляної суміші та 19 т фракційних матеріалів.

Нагадаємо, що в районі працює 3 стаціонарні пункти обігріву за адресами: вул. Курнатовського, 7-А, корпус 3 (Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва), та по вул. Рогозівська, 6 (Київська клінічна лікарня №11), до яких забезпечено вільний доступ бездомним особам.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку