Головна  →  Новини  →  9 лютого 2022

Районний відділ контролю за благоустроєм продовжує роботу з ліквідації несанкціонованої торгівлі

Районний відділ контролю за благоустроєм продовжує роботу з ліквідації несанкціонованої торгівлі

В Дніпровському районі активно ведеться робота з виявлення незаконних об’єктів благоустрою та осередків незаконної стихійної торгівлі. Співробітниками районного відділу контролю за благоустроєм спільно з представниками комунальних підприємств «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва», «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», «Муніципальна охорона», Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві постійно проводяться рейди з виявлення осередків стихійної торгівлі.

Сьогодні, 09 лютого, районним відділом контролю за благоустрою проведено рейд по вул. Попудренка (біля станції метро «Чернігівська»).  Під час рейду на власників стихійної торгівлі, за адресою: вул. Попудренка, 46/2, було складено 1 протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою). Також внесено 1 припис на усунення виявлених недоліків (порушень).

Питання щодо додержання вимог адміністративного законодавства, виявлення та документування несанкціонованої торгівлі на території Дніпровського району столиці знаходиться під постійним контролем Дніпровської райдержадміністрації.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу контролю за благоустроєм Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку