Головна  →  Новини  →  13 лютого 2022

Завдяки сприятливій погоді районні автодорожники відновлюють асфальтове покриття після аварійних розриттів

Завдяки сприятливій погоді районні автодорожники відновлюють асфальтове покриття після аварійних розриттів

Завдяки сприятливим погодним умовам, дорожники Дніпровського району продовжують поточні ремонти дорожнього покриття. Наразі автодорівці відновлюють асфальтобетонне покриття після аварійних розриттів ТОВ «Євро-Реконструкція». Впродовж вихідних днів покриття відновлено по вул. Гната Хоткевича та на з’їзді з Харківського шосе на вул. Сиваську.

Постійні перепади температури повітря через нульову відмітку (вночі мороз, а вдень плюсова температура) спричиняють утворення дрібної ямковості на асфальтобетонному покритті. Цими днями комунальники проводили ямковий ремонт вздовж вул. Азербайджанської та вул. Гната Хоткевича. Для роботи спеціалісти дорожньої служби району використовують холодний асфальтобетон.

Перед вкладанням нової суміші, основне покриття обов’язково висушують. Зазначимо, що зимові ремонтні роботи можливо виконувати за температури від -10°С і вище.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку