Головна  →  Новини  →  18 лютого 2022

Співробітників ТОВ «Київміськвторресурси» ознайомили з особливостями вступу до лав Територіальної оборони Дніпровського району

Співробітників ТОВ «Київміськвторресурси» ознайомили з особливостями вступу до лав Територіальної оборони Дніпровського району

Сьогодні працівників ТОВ «Київміськвторресурси» поінформували про набір до сил Територіальної оборони Дніпровського району для проходження служби за контрактом. Участь в обговорені взяли в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій та його заступник Алла Загородня, заступник військового комісару центру комплектування та соціальної підтримки Дніпровського району (РТЦК та СП) Роман Маханчук, в.о. командира батальйону територіальної оборони Дніпровського району Олександр Ґазєєв, керівництво та співробітники підприємства.

«Підписання контракту та служба у резерві сил Територіальної оборони — це добровільне рішення кожного громадянина України.  Щоб вступити у резервні підрозділи сил Тероборони Дніпровського району потрібно звернутися до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою вул. Юрія Поправки, 14А», - звернувся до присутніх Павло Бабій.

Під час зустрічі працівникам підприємства розповіли про вимоги до кандидатів на військову службу та які обов’язки будуть виконувати військові територіальної оборони, особливості діяльності та функції Тероборони тощо.

«Служба у резерві Сил ТрО дає можливість зручно поєднувати цивільне життя та прагнення захищати свій дім та родину. Без тривалого відриву на підготовку, навчальні збори та відриву від основного місця роботи. Виклик резервістів для виконання обов’язків служби у військовому резерві здійснюється відповідно до рішення Президента України, прийнятого відповідно до Конституції України та планів підготовки резервістів Збройних сил України», - зазначив заступник військового комісару.

Наприкінці зустрічі співробітники підприємства підняли низку питань, серед яких: особливості підписання контракту для проходження військової служби в Теробороні, практичні та теоретичні заняття з резервістами в ТрО тощо.

Детальну інформацію щодо долучення до територіальної оборони Дніпровського району можна отримати за телефонами:

  • (068) 544-08-80 Олександр Борисович;
  • (098) 561-47-74 Олександр Олексійович;
  • (050) 643-69-68 черговий батальйону територіальної оборони (цілодобово);
  • (044) 290-44-52 черговий Дніпровського РТЦК та СП (цілодобово).

Адреса батальйону територіальної оборони Дніпровського району (Дніпровський РТЦК та СП): м. Київ, вул. Юрія Поправки, 14А.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку