Головна  →  Новини  →  21 лютого 2022

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні в бібліотеках району пройшли тематичні заходи

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні в бібліотеках району пройшли тематичні заходи

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Бібліотеки Дніпровського району, приєднуючись до спогадів подій 2013-2014 років, підготували тематичні заходи. Так, в бібліотеці ім. Г. Тютюнника підготовлено віртуальну подорож-екскурсію «Майдан: як це було». Присутнім було запропоновано переглянути книжковоу виставку «Герої не вмирають» та фотографії тих подій. Активну участь у заході брали учасники підліткового клубу «Маяк».

Бібліотека ім. І. Сергієнка долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановується пам'ять про героїв України різних часів.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні бібліотека ім. К. Симонова провела для читачів бесіду-реквієм «Патріотизм – код нації». Читачі переглянули тематичний відеоролик та книжкову виставку, приурочені до Дня пам'яті.

В бібліотеці ім. П. Усенка проводились різні інформаційні заходи: представлена книжкова виставка, транслювались документальні відеофільми, проходили літературні зустрічі.

З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеці ім. В. Яна проходить патріотична книжкова виставка «На цій землі нас не здолати!», на якій представлені видання, що висвітлюють тему Майдану та Революції Гідності.

В бібліотеці ім. В. Сосюри представлена книжкова виставка «Герої Майдану» та транслюється документальний відеофільм «Герої не вмирають».

Окрім того,  в районних бібліотеках проходять перегляд відеохронік подій 2013-2014 рр., виховні години тощо.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центральної бібліотечної системи Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку