Головна  →  Новини  →  21 лютого 2022

Співробітникам НАН України «Інститут відновлювальної енергетики» розповіли про набір до лав Тероборони Дніпровського району

Співробітникам НАН України «Інститут відновлювальної енергетики» розповіли про набір до лав Тероборони Дніпровського району

Сьогодні про набір до сил Територіальної оборони Дніпровського району розповіли співробітникам Національної академії наук України «Інститут відновлювальної енергетики». До заходу долучилися заступник голови Дніпровської райдержадміністрації Алла Загородня, начальник районного відділу промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач, завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи Дніпровської РДА Михайло Кононенко, керівництво та співробітники підприємства.

Працівників державного підприємства проінформували про особливості проходження служби за контрактом в Територіальній обороні Дніпровського району, вимоги до кандидатів на військову службу, обов’язки які будуть виконувати військові Тероборони.

«Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» у кожному районі утворюються батальйони військових частин Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Наразі у Дніпровському районі столиці відбувається набір до батальйону Тероборони», - поінформувала присутніх Алла Загородня.

Наприкінці зустрічі співробітники підприємства мали змогу поставити додаткові уточнюючі запитання, зокрема, про діючі обмеження для вступу  до лав Територіальної оборони, на які отримали вичерпні відповіді.

Детальну інформацію щодо долучення до територіальної оборони Дніпровського району можна отримати за телефонами:

  • (068) 544-08-80 Олександр Борисович;
  • (098) 561-47-74 Олександр Олексійович;
  • (050) 643-69-68 черговий батальйону територіальної оборони (цілодобово);
  • (044) 290-44-52 черговий Дніпровського РТЦК та СП (цілодобово).

Адреса батальйону територіальної оборони Дніпровського району (Дніпровський РТЦК та СП): м. Київ, вул. Юрія Поправки, 14А.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку