Головна  →  Новини  →  16 березня 2022

Підопічні районної Служби у справах дітей та сім'ї - під надійною опікою

Підопічні районної Служби у справах дітей та сім'ї - під надійною опікою

Районна Служба у справах дітей та сім'ї не полишає своїх підопічних у лихі часи для нашої країни та продовжує надавати їм допомогу і підтримку. Наразі Дитячі будинки сімейного типу та центр «Наші діти» евакуйовано до Західної України та закордон. 21 підопічній дитині забезпечено виїзд за кордон з опікунами (Польща, Німеччина, Нідерланди, Португалія, Латвія, Чехія, Італія, Молдова).

Налагоджено роботу по забезпеченню харчовими наборами підопічних сиріт, багатодітних родин та сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах (сім’ї, діти яких знаходяться на обліку в Службі, батьки недовиконують свої обов’язки – нарко, алкозалежні і т.і.).

Окрім цього працівники Служби виїжджають за сигналами в сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах, де як і раніше необхідне втручання для попередження загроз дітям. Проводять реєстрацію новонароджених залишених, вирішують питання їх влаштування. На сьогодні - один випадок за час війни.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Служби у справах дітей та сім'ї Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку