Головна  →  Новини  →  21 березня 2022

Районний центр соціальних служб продовжує підтримувати своїх підопічних

Районний центр соціальних служб продовжує підтримувати своїх підопічних

Багатодітні та малозабезпечені родини, одинокі матері, сім'ї, в яких виховуються діти та особи з інвалідністю, діти-сироти – є одними з найбільш вразливих верств населення, особливо у ці важкі часи для нашої країни. Ними опікуються і надають підтримку, в тому числі, і спеціалісти Дніпровського районного в  місті Києві центру соціальних служб.

1 107 родинам, які перебувають на обліку в Центрі, вже  надано підтримку. Фахівці із соціальної роботи визначають потреби родин, які опинились в скрутному становищі, оперативно реагують на них, роз'яснюють про можливість евакуації в т.ч. і за кордон.

Всі хто звернувся за допомогою,  мають змогу отримати продуктові набори, дитяче харчування, дитячі підгузки, засоби гігієни, дитячі речі від партнерських організацій та волонтерів. 128 родин вже отримали необхідну допомогу.

Психологи Центру, надають психологічну підтримку та допомогу, якою вже скористалась 61 особа.

Нагадуємо контактні номери телефонів, за якими ви можете звернутись до спеціалістів Центру по допомогу: (068) 441-95-65; (050) 922-60-24; (093) 132-11-16

Разом до Перемоги! Все  буде Україна!

Підготовлено відділом з питань інформаційної плітики за матеріалами Дніпровського районного в  місті Києві центру соціальних служб

Перейти до спискуВерсiя для друку