Головна  →  Новини  →  5 травня 2022

6 152 внутрішньо переміщені особи звернулись до районного Управління соціального захисту населення

6 152 внутрішньо переміщені особи звернулись до районного Управління соціального захисту населення

Продовжуємо допомагати людям, які були змушені покинути свої домівки, тікаючи від жахіть війни.

6 152 внутрішньо переміщені особи, з яких 1 102 - діти до 18 років, станом на сьогодні вже звернулись до районного Управління соціального захисту населення. Їм надають послуги з офіційної реєстрації та оформлення соціальної допомоги, забезпечують гуманітарною допомогою – продуктами та речами першої необхідності, пропонують скористатись послугами «Банку одягу». Водночас в приміщенні районного Управління соціального захисту населення організовано виїзні робочі місця спеціалістів двох банків. І людина може одразу по місцю відкрити рахунок для отримання державної допомоги.

Водночас, аби забезпечити комфортні умови та уникнення скупчення людей, в управлінні організовано робоче місце спеціаліста безпосередньо на вулиці (на спеціально обладнаній площадці під навісом), який надає інформаційно-консультаційні послуги та допомагає відвідувачам скористатися послугою «Електронна черга».

Нагадуємо, що отримати консультацію спеціаліста Управління соціального захисту населення Дніпровського району з оформлення та надання соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам можна за телефоном: (044) 510-44-45.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку