Головна  →  Новини  →  19 травня 2022

Сьогодні відбулося перше засідання оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років

Сьогодні відбулося перше засідання оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років

19 травня відбулося перше засідання оперативного штабу з підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду 2022-2023 років. Засідання проходило під головуванням т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павла Бабія. До обговорення долучилися начальник Управління житлово-комунального господарства Дніпровської РДА Надія Косар, представники районних комунальних підприємств та структурних підрозділів РДА з питань освіти, культури, контролю за благоустроєм, з питань цивільного захисту, керівники районних житлово-експлуатаційних дільниць, ТОВ «Євро-Реконструкція», КП «Київтеплоенерго», РТМ «Дарниця» та РТМ «Троєщина».

На початку засідання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павло Бабій звернувся до присутніх та наголосив, що в цей нелегкий час наше головне завдання – забезпечити міцний тил, тому закликав учасників наради спільними зусиллями вирішувати всі питання, які є однаково важливими для всіх.

Представник КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» поінформував присутніх про стан готовності підприємства до опалювального сезону 2022-2023 рр. Наразі визначено потребу у матеріалах, необхідних для підготовки житлового фонду до опалювального періоду, в розрізі житлово-експлуатаційних дільниць району (крани, труби, засувки, термометри тощо), складено графіки обстеження житлових будинків спільно з представниками теплопостачальних організацій.

В свою чергу, представники структурних підрозділів РДА з питань освіти, охорони здоров’я та культури, а також комунальних підприємств  по утримання зелених насаджень та «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» доповіли про заходи, які вживаються задля якісної підготовки до початку опалювального сезону.

Наприкінці засідання оперативного штабу Павло Миколайович вкотре наголосив на важливості забезпечення оперативної комунікації між виконавцями робіт та їх планомірної системної роботи.

У робочій обстановці та в процесі активного діалогу були напрацьовані подальші оперативні кроки задля усунення проблемних питань під час підготовки Дніпровського району до  опалювального сезону 2022-2023 років.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку