Головна  →  Новини  →  23 травня 2022

До Дня Європи у бібліотеках Дніпровського району пройшли відповідні заходи

До Дня Європи у бібліотеках Дніпровського району пройшли відповідні заходи

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні у бібліотеках Дніпровського району пройшли тематичні заходи. Так, у бібліотеці ім. О. Олеся підготовлено книжкову виставку «Європа, така Європа».

У бібліотеці ім. П. Усенка для дітей провели тематичний флеш-моб «В єдності наша сила!». Бібліотечний калейдоскоп «Європейське обличчя нашого міста» до дня Європи підготували в бібліотеці ім. Г. Тютюнника для дітей.

З нагоди відзначення Дня Європи, що цього року відзначали 21 травня, бібліотекарі бібліотеки №158 підготували книжкову виставку «Літературні меридіани Європи».

В свою чергу в бібліотеці ім. К. Симонова підготовлено медіа-презентацію «Культурна столиця Європи: дізнаємося більше». Як зазначають бібліотекарі «Культурна столиця Європи» — один із найвідоміших і найуспішніших інструментів культурної політики ЄС, який дозволяє місту популяризувати себе в інших країнах ЄС, привабити інвестиції, розбудувати культурну інфраструктуру і розвинути туристичний потенціал.

Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі – адже ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює у цій війні  демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку