Головна  →  Новини  →  26 травня 2022

Працівники районного КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» прибирають прибудинкові території та виконують поточні ремонти в будинках

Працівники районного КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» прибирають прибудинкові території та виконують поточні ремонти в будинках

У цей тривожний час працівники районного КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району» продовжують сумлінно виконувати свою роботу задля чистоти, порядку та комфортного проживання у Дніпровському районі.

Сьогоднішній день для комунальників розпочався, як зазвичай, із санітарного прибирання прибудинкових територій та місць загального користування житлових будинків.

А біля житлового будинку по вул. Червоноткацькій, 16 - висадили квіткову клумбу.

Опікуючись належним станом житлових будинків, прибрали підвальне приміщення житлового будинку по бульв. Перова, 12/92.   

Окрім того в житловому будинку по вул. Алматинській, 43/57 замінено прохідну клеми в електрощитку.

В рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр. комунальники промили систем центрального опалення в житлових будинках за адресою: вул. П. Запорожця, 19, 21, вул. Дашкевича, 3, вул. Миропільська, 29. Також прибрано приміщення рамок управління систем центрального опалення по вул. Райдужній, 10, вул. Вифлеємській, 8, вул. Попудренка, 32, бульв. Перова, 15А, 15Б.

Також, серед іншого, працівники житлово-експлуатаційних дільниць району ліквідовують стихійні сміттєзвалища. Сьогодні великогабаритні відходи прибрано та вивезено з вул. Ентузіастів, 7, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 15, 17, 21, 21/1, 23, 25, 29 та бульв. І. Шамо, 2/7.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку