Головна  →  Новини  →  30 травня 2022

До Дня Києва у бібліотеках Дніпровського району пройшли тематичні заходи

До Дня Києва у бібліотеках Дніпровського району пройшли тематичні заходи

З нагоди відзначення Дня Києва, якому цьогоріч виповнилося 1540 років, у бібліотеках Дніпровського району пройшли тематичні заходи. Так, в бібліотеці ім. К. Симонова провели день краєзнавства «Наш Київ умивається Дніпром... Він починає день у передзвоні...». Для відвідувачів підготували тематичну виставку літератури, бібліотекарі розповідали факти з історії Києва тощо.

Співробітники бібліотеки ім. П. Тичини організували фотовиставку «З Києвом у серці». Кожен охочий міг та може й надалі додавати до виставки свої фото з улюблених місць столиці. Також підготовлено стенд з відповідною літературою.

До Дня Києва в бібліотеці ім. П. Усенка пройшов поетичній віршограй «Про рідне місто поетичними рядками».

А бібліотека ім. Є. Кравченка для своїх читачів підготувала «Kyiv. Вуличне мистецтво стріт-арт або вандалізм», в якому знайомить з стріт-артом Києва.

В свою чергу бібліотека ім. В. Маяковського підготувала та провела День краєзнавства «Назва має значення». Цього разу бібліотекарі розповідали про Зміни назв вулиць Дніпровського району столиці, на честь кого найменування та історії макрорайону «Русанівка».

Бібліотека ім. О. Олеся підготувала віртуальну подорож до Дня Києва за книгою Л. Цуріки «Подорож стародавнім Києвом». Також бібліотекарі презентували віртуальний альбом «Столичні фішки».

29 травня в бібліотеці ім. В. Яна до Дня Києва пройшов День краєзнавства «Унікальні християнські київські святині». Відвідувачам були представлені книжкові виставки, присвячені місту Києву.

Для юних відвідувачів бібліотеки №16 для дітей провели день краєзнавства «Привітаєм Київ давній і Дніпро старий преславний!». Впродовж зустрічі читачі прослухали цікаві історії про рідне місто та створили закладку для книг з символічним каштановим листком.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району та відділу культури Днівпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку