Головна  →  Новини  →  8 червня 2022

Відбулась координаційна нарада щодо запобігання діяльності осіб, причетних до диверсійної та кримінальної діяльності

Відбулась координаційна нарада щодо запобігання діяльності осіб, причетних до диверсійної та кримінальної діяльності

Сьогодні, 8 червня, в приміщенні Дніпровської райдержадміністрації під головуванням керівника району Павла Бабія відбулась координаційна нарада щодо запобігання діяльності осіб, причетних до диверсійної та кримінальної діяльності.

В нараді взяли участь керівники відділів з питань цивільного захисту, юридичного, оренди майна комунальної власності, сектору мобілізаційної роботи та керівники Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві, Дніпровського районного у м. Києві територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Дніпровського районного управління Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в м. Києві та керівники добровольчих формувань територіальних громад «Сильна нація».

В ході наради обговорили питання щодо налагодження ефективної оперативної комунікації між учасниками процесу, необхідність опрацювання порядку дій при отриманні та виконанні завдань, направлених на забезпечення безпеки мешканців району тощо.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку